121 402
74 522
188 451
606 990

Nr 242-54 perfekt postfrisk AFA NOK 890

Annonse nr: 4102088

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet18.08.2022 11:12:13
Sluttet22.08.2022 21:05:00
Solgt forkr 60,00
60

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 4102088
Høyeste Budgiver Oleb53 (4815)  Se budgivers karakterbok
Oleb53kr 60,0022.08.2022 20:59:42
Soggebergetkr 55,00 (Autobud)22.08.2022 20:59:42
Soggebergetkr 44,00 (Autobud)20.08.2022 15:34:15
lappenxxkr 41,0020.08.2022 15:34:15
Soggebergetkr 23,00 (Autobud)20.08.2022 15:34:04
lappenxxkr 21,0020.08.2022 15:34:04
Soggebergetkr 1,0019.08.2022 14:49:23
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (4324)