132 798
90 489
30 720
102 117

FINLAND - RYDDELOT (P-926)

Annonse nr: 4098232
FINLAND  -  RYDDELOT    (P-926)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 12,00
12
Startet15.08.2022 11:19:56
Sluttet31.08.2022 20:24:28
Solgt forkr 12,00
12

FINLAND - RYDDELOT (P-926)
Annonse nr: 4098232
Høyeste Budgiver hrbr (164)  Se budgivers karakterbok
hrbrkr 12,0031.08.2022 20:24:28
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)