131 337
77 815
241 946
779 047

HJÄRTLIG GRATULATION 5stk BARNEKORT SVERIGE

Annonse nr: 4098074
HJÄRTLIG GRATULATION 5stk BARNEKORT SVERIGEHJÄRTLIG GRATULATION 5stk BARNEKORT SVERIGEHJÄRTLIG GRATULATION 5stk BARNEKORT SVERIGE

NUMMER 440.

SIGNERT MED EN "H".

SMÅFORMAT.

KANTSLITASJE OG KAKK PÅ HJØRNER.

PORTO 25,- I NORGE

HAR OGSÅ PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 10,00
Startet15.08.2022 09:12:10
Sluttet22.08.2022 09:07:00

Annonse nr: 4098074
Høyeste Budgiver Kanina (1673)  Se budgivers karakterbok
Kaninakr 10,0019.08.2022 23:38:52
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (12605)