121 419
74 517
188 441
606 970

ISLAND - AFA 274-75 ,xx, (642)

Annonse nr: 4097710

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Denne inkluderer også alle fastpris objekter du har kjøpt hele uken før. På auksjonsobjektene viser jeg originale bilder. På fastpris objektene viser jeg eksempelbilder der jeg har flere like eksemplarer. Jeg leverer kun rundstemplede merker i normal kvalitet uten bølgestempler. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 8,00
8
Antall tilgjengelig: 2 stk.
Startet14.08.2022 18:43:09
Sluttet10.09.2022 17:01:31
8

Annonse nr: 4097710
Høyeste Budgiver bakkebo (1082)  Se budgivers karakterbok
bakkebokr 8,0010.09.2022 17:01:31
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (11627)