123 824
75 297
190 372
612 114

Vintermotiv (Mittet & Co. No. 30)

Annonse nr: 4097625

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått, men klarer ikke tyde dato/sted.

Mittet & Co. No. 30.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet14.08.2022 17:03:13
Sluttet24.08.2022 19:43:00
Annonse nr: 4097625

Karakterer (14823)