127 076
103 572
111 623
363 340

4 blokk NK 715 m/margdato postfrisk se scan

Annonse nr: 4095732

God kvalitet

Frakt kr 20

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet13.08.2022 03:53:45
Sluttet17.08.2022 18:26:00
Solgt forkr 14,00
14

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4095732
Høyeste Budgiver tem (10362)  Se budgivers karakterbok
temkr 14,00 (Autobud)16.08.2022 18:24:34
Rottkr 12,0016.08.2022 18:24:34
temkr 9,0015.08.2022 08:21:57
Rottkr 7,00 (Autobud)15.08.2022 08:21:57
Rottkr 5,0013.08.2022 14:10:55
Selger:  monte-feliz

Medlem siden: 14.04.2014
Sted: Stjørdal
Karakterer (18174)