125 954
77 508
196 293
631 480

Sign.postkort - Davidsen ,Hest og slede på gård -

Annonse nr: 4095573

stemplet Grimstad 1951

Mittetkort serie N 2738

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.08.2022 21:38:13
Sluttet19.08.2022 21:36:00
Annonse nr: 4095573
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (6747)