131 149
77 652
243 375
783 991

4-blokk Nk 1195 Lillehammer '94 II

Annonse nr: 4094499

Postfrisk

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg vet oppsamling er ønske

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet14.08.2022 07:00:00
Sluttet22.08.2022 14:00:00
8

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4094499
Høyeste Budgiver Kalix (13491)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 8,0017.08.2022 18:49:00
jor5781kr 6,0016.08.2022 17:35:45

Karakterer (58385)