131 909
78 682
244 931
790 343

4-blokk Nk 1188-89 Fakkelstafetten

Annonse nr: 4094493

Postfrisk

Porto inntil 350 gram og under 2 cm. 20,-

Oppsamling for samsending max 3 dager. For at det skal fungere må bud foreligge før dagens auksjon avsluttes slik at jeg vet oppsamling er ønske

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
4
Startet14.08.2022 07:00:00
Sluttet22.08.2022 14:00:00
Solgt forkr 6,00
6

Annonse nr: 4094493
Høyeste Budgiver Kalix (13529)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 6,0017.08.2022 18:48:30
jor5781kr 4,0016.08.2022 17:34:54

Karakterer (58427)