124 993
77 120
193 701
622 876

God Jul! Husklynge ved vann. Sign.Annisk. Postg.62

Annonse nr: 4093222

Munn og Fotmalende Kunstneres Forlag.

Pent st Dalefjerdingen 21-12.62 +julemerke.

Hj.slitasje

Se gjerne mine andre auksjoner. Nedsatte utropspriser på mange kort. Porto å spare på flere kjøp. Porto + emballasje (kr 2,-) tilkommer pr.forsendelse. Jeg bruker kun Posten ved forsendelser.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet11.08.2022 18:29:00
Sluttet18.08.2022 19:29:00
8

Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4093222
Høyeste Budgiver olespeider (893)  Se budgivers karakterbok
olespeiderkr 8,0014.08.2022 11:06:07
Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (5177)