130 901
77 655
243 317
783 648

AFA : 1332. "Pavene og de hellige år 1300 - 2000,III.

Annonse nr: 4092170
AFA : 1332.

Vatikanet.

Postfrisk.

Mini-Ark.

Pave Paolo VI.

Utgitt : 2000.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 75,00
75
Annonse vist16 ganger
Referanse nr/#Album # 24 - 44

Karakterer (5345)