131 386
77 833
242 605
782 475

Udsigt fra Ilens Kirke (H. Werner - No. 745) - Pg. 1920

Annonse nr: 4090076
Udsigt fra Ilens Kirke (H. Werner - No. 745) - Pg. 1920Udsigt fra Ilens Kirke (H. Werner - No. 745) - Pg. 1920

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Trondhjem 26-1-1920.

Eneberettiget 1908. H. Werner's Kunstforlag - No. 745.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet09.08.2022 09:24:54
Sluttet20.08.2022 19:10:00
Solgt forkr 42,00
42

Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 4090076
Høyeste Budgiver Modest1 (56)  Se budgivers karakterbok
Modest1kr 42,00 (Autobud)09.08.2022 20:26:35
birgholkr 39,0009.08.2022 20:26:35
Modest1kr 36,00 (Autobud)09.08.2022 20:26:21
birgholkr 33,0009.08.2022 20:26:21
Modest1kr 30,0009.08.2022 17:20:04

Karakterer (15037)