126 217
77 506
196 389
631 681

2 barn, tralle, store påskeegg - Datert 1909

Annonse nr: 4087013

Pent, brukt småformat postkort men mangler litt av nederste venstre hjørne.

Påskrevet bursdagshilsen og datert 2-10-1909.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet06.08.2022 20:08:46
Sluttet18.08.2022 20:50:00
Solgt forkr 3,00
3

Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4087013
Høyeste Budgiver baronen50 (25432)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 3,0014.08.2022 13:53:01

Karakterer (14827)