125 128
75 443
190 970
614 398

Glad Påsk (Ser. 2410) - Postgått Sverige?

Annonse nr: 4087003

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/knekk/flekker/alderspreg samt frimerke fjernet.

Stemplet/postgått i Sverige?

Ser. 2410.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet06.08.2022 20:06:20
Sluttet18.08.2022 20:40:00
Annonse nr: 4087003

Karakterer (14824)