125 054
75 392
190 857
613 940

Glad Påsk! (3105) - Postgått tidlig 1900-tall?

Annonse nr: 4086988

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje samt en lang knekk nær nedre hjørne.

Stemplet/postgått tidlig 1900-tall.

3105.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet06.08.2022 20:01:51
Sluttet18.08.2022 20:28:00

Annonse nr: 4086988
Høyeste Budgiver Teddi (4014)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 1,0016.08.2022 04:37:43

Karakterer (14824)