125 120
75 422
190 918
614 259

Glad Påsk (168/10) - St. Helsinki 18 4.46

Annonse nr: 4086970

Pent, brukt småformatpostkort. Noe hjørneslitasje/småknekk/flekker.

Stemplet Helsinki 18-4-1946.

168/10.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet06.08.2022 19:57:11
Sluttet18.08.2022 20:16:00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4086970

Karakterer (14824)