125 954
77 508
196 293
631 480

Glad Påsk - Svale og roser

Annonse nr: 4086932

Pent, brukt småformat svensk postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet/postgått, men frimerke fjernet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet06.08.2022 19:46:13
Sluttet18.08.2022 19:48:00
Glad Påsk - Svale og roser
Annonse nr: 4086932

Karakterer (14827)