133 915
90 371
29 668
99 101

Nk 1355 i firblokker **

Annonse nr: 4081529
Nk 1355 i firblokker **

Postfrisk. Pålydende kr: 16

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
2
Startet03.08.2022 14:47:00
Sluttet08.08.2022 14:00:00
8

Nk 1355 i firblokker **
Annonse nr: 4081529
Høyeste Budgiver tem (10111)  Se budgivers karakterbok
temkr 8,0007.08.2022 14:12:20
Leif H.kr 7,00 (Autobud)07.08.2022 14:12:20
Leif H.kr 6,0007.08.2022 13:41:08
solheim9kr 4,00 (Autobud)07.08.2022 13:41:08
solheim9kr 2,0006.08.2022 21:15:01

Karakterer (5023)