133 915
90 371
29 668
99 101

Nk 1378-79 i firblokker **

Annonse nr: 4081528
Nk 1378-79 i firblokker **

Postfrisk. Pålydende kr: 30,40

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet03.08.2022 14:47:00
Sluttet08.08.2022 14:00:00
Solgt forkr 14,00
14

Annonse vist13 ganger
Nk 1378-79 i firblokker **
Annonse nr: 4081528
Høyeste Budgiver tem (10111)  Se budgivers karakterbok
temkr 14,00 (Autobud)08.08.2022 00:30:33
jor5781kr 12,0008.08.2022 00:30:33
temkr 9,0007.08.2022 14:12:03
Leif H.kr 8,00 (Autobud)07.08.2022 14:12:03
Leif H.kr 7,0007.08.2022 13:42:14
jor5781kr 5,0006.08.2022 01:20:51

Karakterer (5023)