135 564
89 953
27 816
93 649

FH 106 **

Annonse nr: 4079984
FH 106 **

Postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
2
Startet02.08.2022 15:43:00
Sluttet07.08.2022 14:00:00
Solgt forkr 18,00
18

FH 106 **
Annonse nr: 4079984
Høyeste Budgiver tem (10106)  Se budgivers karakterbok
temkr 18,0007.08.2022 13:22:22
Leif H.kr 16,00 (Autobud)07.08.2022 13:22:22
Leif H.kr 14,0007.08.2022 13:21:45
temkr 12,00 (Autobud)07.08.2022 13:21:27
Leif H.kr 12,0007.08.2022 13:21:27
temkr 10,00 (Autobud)07.08.2022 13:21:07
Leif H.kr 8,0007.08.2022 13:21:07
temkr 2,0004.08.2022 10:10:44

Karakterer (5023)