135 441
89 973
27 767
93 408

FH 109 **

Annonse nr: 4079980
FH 109 **

Postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
4
Startet02.08.2022 15:43:00
Sluttet07.08.2022 14:00:00
Solgt forkr 22,00
22

FH 109 **
Annonse nr: 4079980
Høyeste Budgiver tem (10106)  Se budgivers karakterbok
temkr 22,00 (Autobud)07.08.2022 13:51:50
Leif H.kr 21,0007.08.2022 13:51:50
temkr 18,0007.08.2022 13:25:59
Leif H.kr 16,00 (Autobud)07.08.2022 13:25:59
Leif H.kr 14,0007.08.2022 13:23:47
temkr 12,00 (Autobud)06.08.2022 21:27:52
solheim9kr 12,0006.08.2022 21:27:52
temkr 4,0004.08.2022 10:10:02

Karakterer (5023)