125 954
77 508
196 293
631 480

Svalbard, Hansbreen, Hornsund (TO-FOTO 87-113) Pg. 1987

Annonse nr: 4079305

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 9170 Longyearbyen 20-7-1987.

TO-FOTO 87-113.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet02.08.2022 10:09:53
Sluttet12.08.2022 19:25:00
Annonse nr: 4079305

Karakterer (14827)