132 602
78 794
245 888
793 424

Godt postfrisk/ustemplet lot Tyske Rige

Annonse nr: 4076757

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart håber vi at der kommer en betalingsløsning via mobiltelefon, når Vipp, Pivo og MobilePay fusionerer, så det bliver enklere for vore norske, finske og danske kunder at betale. Indtil da brug: IBAN: DK3830000012857527 BIC: DABADKKK reg.nr. 3409 konto nr. 12857527 (Danske Bank) https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på [email protected]
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet31.07.2022 18:46:27
Sluttet03.08.2022 21:45:00
Solgt forkr 37,00
37

Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 4076757
Høyeste Budgiver Elvely (7115)  Se budgivers karakterbok
Elvelykr 37,0003.08.2022 21:34:59
lysmesterenkr 35,00 (Autobud)03.08.2022 21:34:59
lysmesterenkr 34,00 (Autobud)03.08.2022 21:34:46
Elvelykr 31,0003.08.2022 21:34:46
lysmesterenkr 28,00 (Autobud)03.08.2022 21:34:18
Elvelykr 25,0003.08.2022 21:34:18
lysmesterenkr 23,00 (Autobud)03.08.2022 21:34:03
Elvelykr 21,0003.08.2022 21:34:03
lysmesterenkr 11,0003.08.2022 21:06:32
Elvelykr 10,00 (Autobud)03.08.2022 21:06:32
Elvelykr 1,0001.08.2022 18:30:51
Selger:  ham555

ProfilbildePro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (5442)