124 007
77 026
193 250
621 003

NORDEN OVER 1000 F.D.C i STOR ESKE

Annonse nr: 4069192
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

SE BILDE . DU SER ET LITE UTSNITT PÅ BILDENE. LAVT UTROP

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Denne inkluderer også alle fastpris objekter du har kjøpt hele uken før. På auksjonsobjektene viser jeg originale bilder. På fastpris objektene viser jeg eksempelbilder der jeg har flere like eksemplarer. Jeg leverer kun rundstemplede merker i normal kvalitet uten bølgestempler. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00
500
Startet04.09.2022 21:21:07
Sluttet09.09.2022 14:02:24
Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 4069192
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (11715)