103 904
66 500
163 031
525 610

90% rabatt: Norge NK 264 eller 277 V-merke 5 øre

Annonse nr: 4063655

NK 264 eller 277 V-merke 5 øre 3 stk, bra tagger (214)

Ikke sjekket for vannmerke!

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nyhet med 90% rabatt: NORGE: Jeg er nå kommet til 50-tallet, nyere utgaver kommer daglig. (Søk: Norge 90% rabatt)!

Andre nye områder med 90% rabatt: Sverige (de eldste stemplet, senere mest postfrisk) og FUGLER

Fra før: Biler/kjøretøy , Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike ,Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet23.07.2022 11:20:40
Sluttet06.08.2022 11:19:00
Solgt forkr 3,00
3

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 4063655
Høyeste Budgiver arn19fr (15994)  Se budgivers karakterbok
arn19frkr 3,0005.08.2022 18:33:20
solemiokr 1,0005.08.2022 16:35:15
Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (42539)