130 729
77 810
241 903
778 841

AFA : 900. " Indskrift Grossdeutsches Reich" (1944)**

Annonse nr: 4061488
AFA : 900.

Tyskland /Det Tredje Riket.

Postfrisk.

4- Blokk.

Se bilde

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet08.08.2022 19:20:37
Sluttet14.08.2022 19:20:37

Referanse nr/#Album # 15. - 5
Annonse nr: 4061488
Høyeste Budgiver somins (2852)  Se budgivers karakterbok
sominskr 1,0011.08.2022 00:19:46

Karakterer (5345)