134 311
89 286
21 741
72 277

FINLAND - AFA 240-43 (628)

Annonse nr: 4039274
FINLAND  -  AFA  240-43   (628)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
12
Startet16.10.2022 22:06:46
Sluttet23.10.2022 22:06:46
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist11 ganger
FINLAND - AFA 240-43 (628)
Annonse nr: 4039274
Høyeste Budgiver wrh1952 (5004)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 12,0018.10.2022 10:01:20
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)