131 149
77 652
243 375
783 991

Grønland Afa: 409-10 - Arv og kultur **

Annonse nr: 4035230

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.06.2022 23:10:00
Sluttet09.07.2022 19:52:00
Solgt forkr 3,00
3

Annonse nr: 4035230
Høyeste Budgiver Numizmatiker (18983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 3,00 (Autobud)09.07.2022 16:02:39
Skaidikr 2,0009.07.2022 16:02:39
Numizmatikerkr 1,0001.07.2022 03:41:05
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (26867)