131 288
78 154
240 951
776 216

FH114 8-blokk 700 øre NK1393 postfrisk

Annonse nr: 4034765

Prima komplett frimerkehefte. Med kontrollnummer. Katalogpris kr. 130,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 40,00
40
Startet10.08.2022 18:35:41
Sluttet24.08.2022 18:35:41
Solgt forkr 40,00
40

Annonse nr: 4034765
Høyeste Budgiver gunnm01 (15656)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 40,0022.08.2022 21:52:24
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)