132 358
77 632
244 258
788 203

FH112 8-blokk 500 øre NK1391 postfrisk

Annonse nr: 4034757

Prima komplett frimerkehefte. Med kontrollnummer. Katalogpris kr. 100,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 30,00
30
Startet10.08.2022 18:35:41
Sluttet24.08.2022 18:35:41
Solgt forkr 30,00
30

Annonse nr: 4034757
Høyeste Budgiver gunnm01 (15658)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 30,0022.08.2022 21:50:47
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)