131 871
78 063
240 429
774 887

FH109 8-blokk 600 øre NK1358 postfrisk

Annonse nr: 4034747

Prima komplett frimerkehefte. Med kontrollnummer. Katalogpris kr. 115,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 35,00
35
Startet10.08.2022 18:35:41
Sluttet24.08.2022 18:35:41
Solgt forkr 35,00
35

Annonse nr: 4034747
Høyeste Budgiver gunnm01 (15656)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 35,0022.08.2022 21:48:34
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)