132 358
77 632
244 258
788 203

FH83 10-blokk 350 øre NK1219-1220 postfrisk

Annonse nr: 4033751

Prima komplett frimerkehefte. Med kontrollnummer. Katalogpris kr. 90,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 30,00
30
Startet09.08.2022 21:35:49
Sluttet23.08.2022 21:35:49
Solgt forkr 30,00
30

Annonse nr: 4033751
Høyeste Budgiver gunnm01 (15658)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 30,0022.08.2022 22:09:43
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)