131 520
78 157
241 014
776 388

FH82 10-blokk 350 øre NK1192-1193 postfrisk

Annonse nr: 4033746

Prima komplett frimerkehefte. Med kontrollnummer. Katalogpris kr. 90,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 30,00
30
Startet09.08.2022 21:35:49
Sluttet23.08.2022 21:35:49
Solgt forkr 30,00
30

Annonse nr: 4033746
Høyeste Budgiver gunnm01 (15656)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 30,0022.08.2022 22:09:15
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)