131 871
77 632
244 444
788 672

FH49 10-blokk 125 øre NK820 postfrisk

Annonse nr: 4033481

Prima komplett frimerkehefte. Uten kontrollnummer. Katalogpris kr. 65,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 20,00
20
Startet09.08.2022 20:05:49
Sluttet23.08.2022 20:05:49
Solgt forkr 20,00
20

Annonse nr: 4033481
Høyeste Budgiver gunnm01 (15658)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 20,0022.08.2022 22:08:55
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9653)