133 957
90 485
29 956
100 574

MO I RANA - HK 1349 - (623)

Annonse nr: 4025773
MO I RANA  -  HK  1349   -   (623)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet07.11.2022 00:36:39
Sluttet14.11.2022 00:36:39

Annonse vist22 ganger
MO I RANA - HK 1349 - (623)
Annonse nr: 4025773
Høyeste Budgiver DTM92 (576)  Se budgivers karakterbok
DTM92kr 10,0012.11.2022 07:42:18
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)