102 639
91 648
132 211
425 254

LITEN ESKE MED LØSE MERKER,BREVKLIPP+1 ALBUM.

Annonse nr: 4025661
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

ESKE MED NORSKE LØSE MERKER(LITT UTLAND I PERGAMENTKONVOLUTTER)+LITT LUXUSKLIPP,MYE HAMAR.(UNØDVENDIG PAPIR KLIPPT BORT) ER DET BESTE 400-600GRAM.

ER OGSÅ 1 STOR POSE MED VANLIG KLIPP+ET ALBUM MED NOE POSTFRISKE BLOKKER OG ARKRESTER.DEN ENE SIDEN ER ARKRESTER MED TJ.23,25 MED MARGINAL.HER ER DET MANGE TUSEN MERKER.

DETTE ER EN MYE BEDRE KILOVARE ELLER DU FÅR HOS EN FORHANDLER.

VEKT CA.2-3KG

SENDES SOM NORGESPAKKE.

Objektets tilstand
kr 132,00
Utropspriskr 500,00
500

Slutter08.07.2022 20:11:00
Bud nåkr 500,00
500

Annonse vist30 ganger

Høyeste Budgiver Hanloeven (0)  Se budgivers karakterbok
Hanloevenkr 500,0024.06.2022 18:19:31

Karakterer (23586)