131 695
77 734
237 004
762 579

AFA : 566. Med reklame tillegg. (1941)**

Annonse nr: 4025460

Belgia.

Postfrisk.

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter30.11.2022 10:37:04
Annonse vist41 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 283

Karakterer (5310)