134 450
90 491
30 008
100 701

NORDEN - LOT (P-916)

Annonse nr: 4025432
NORDEN  -  LOT     (P-916)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
45
Startet17.10.2022 00:22:20
Sluttet24.10.2022 00:22:20
Solgt forkr 45,00
45

Annonse vist55 ganger
NORDEN - LOT (P-916)
Annonse nr: 4025432
Høyeste Budgiver svingtor86 (4111)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 45,0022.10.2022 03:50:21
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)