125 269
77 109
193 485
622 127

AFA : 1096. "W. W. Ellis, skaper av Rugby" (1973)**

Annonse nr: 4025427
1973
1973

Monaco.

Postfrisk.

Se bilde

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,50
3,5
Annonse vist28 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 231

Karakterer (5016)