125 619
75 556
191 107
615 412

AFA : 1113 /15. " Blomster konkurranse". (1973)**

Annonse nr: 4025407
1973
1973

Monaco.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 25,00
25
Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#Box # 4

Karakterer (5014)