125 443
75 604
191 086
615 198

Nk 223 **

Annonse nr: 4022702

Postfrisk , verdi kr: 30

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet19.06.2022 20:36:00
Sluttet29.06.2022 14:00:00
5

Nk 223 **
Annonse nr: 4022702
Høyeste Budgiver tem (9819)  Se budgivers karakterbok
temkr 5,0025.06.2022 10:03:13
Leif H.kr 3,00 (Autobud)25.06.2022 10:03:13
Leif H.kr 1,0020.06.2022 19:55:08

Karakterer (4991)