125 549
75 590
191 065
615 140

Nk 190 0g 192 ** Lux

Annonse nr: 4021027

Postfrisk, verdi kr: 53

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet18.06.2022 16:59:00
Sluttet28.06.2022 14:00:00
8

Annonse vist13 ganger
Nk 190 0g 192 ** Lux
Annonse nr: 4021027
Høyeste Budgiver tem (9819)  Se budgivers karakterbok
temkr 8,0025.06.2022 10:04:11
Kalixkr 6,00 (Autobud)19.06.2022 13:53:24
Leif H.kr 6,0019.06.2022 13:53:24
Kalixkr 1,0018.06.2022 18:47:26

Karakterer (4991)