123 998
77 026
193 255
621 010

NK 492-95. POSTFRISK** (38,-)

Annonse nr: 4018076

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet16.06.2022 19:45:46
Sluttet08.07.2022 20:04:00
Solgt forkr 9,00
9

Annonse vist15 ganger
NK 492-95. POSTFRISK** (38,-)
Annonse nr: 4018076
Høyeste Budgiver somins (2503)  Se budgivers karakterbok
sominskr 9,00 (Autobud)08.07.2022 15:48:56
terjedkr 7,0008.07.2022 15:48:56
sominskr 5,0003.07.2022 00:36:56
Leif H.kr 3,00 (Autobud)28.06.2022 10:22:44
Soggebergetkr 3,0028.06.2022 10:22:44
Leif H.kr 1,0017.06.2022 13:40:57

Karakterer (24872)