122 053
74 383
187 052
603 933

NK 431-38. POSTFRISK** (347,-)

Annonse nr: 4017915

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet16.06.2022 17:53:13
Sluttet08.07.2022 20:04:00
Solgt forkr 65,00
65

Annonse vist41 ganger
Annonse nr: 4017915
Høyeste Budgiver Rott (1467)  Se budgivers karakterbok
Rottkr 65,0008.07.2022 08:21:52
Blafjellakr 60,00 (Autobud)08.07.2022 08:21:52
Blafjellakr 55,0006.07.2022 16:40:57
jor5781kr 50,00 (Autobud)06.07.2022 16:40:57
jor5781kr 47,00 (Autobud)25.06.2022 11:46:47
temkr 44,0025.06.2022 11:46:47
jor5781kr 37,0025.06.2022 11:15:01
Rottkr 34,00 (Autobud)25.06.2022 11:15:01
Rottkr 28,0019.06.2022 12:03:09
temkr 25,00 (Autobud)19.06.2022 12:03:09
temkr 17,00 (Autobud)18.06.2022 21:16:10
jor5781kr 15,0018.06.2022 21:16:10
temkr 12,00 (Autobud)18.06.2022 09:50:52
Mr wowkr 10,0018.06.2022 09:50:52
temkr 1,0017.06.2022 18:42:02

Karakterer (24811)