125 334
77 103
193 832
623 383

NK 123. POSTFRISK** (240,-)

Annonse nr: 4012076

POSTFRISK**

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet12.06.2022 21:53:10
Sluttet08.07.2022 20:00:00
Solgt forkr 34,00
34

Annonse vist22 ganger
NK 123. POSTFRISK** (240,-)
Annonse nr: 4012076
Høyeste Budgiver Rott (1478)  Se budgivers karakterbok
Rottkr 34,0007.07.2022 07:44:02
lappenxxkr 31,00 (Autobud)07.07.2022 07:44:02
lappenxxkr 28,0006.07.2022 23:12:13
Rottkr 27,00 (Autobud)06.07.2022 23:12:13
Rottkr 23,0014.06.2022 08:38:36
lappenxxkr 21,00 (Autobud)14.06.2022 08:38:36
lappenxxkr 17,0013.06.2022 19:30:56
Tuddalkr 16,00 (Autobud)13.06.2022 19:30:56
Tuddalkr 13,0013.06.2022 14:18:19
Rottkr 12,00 (Autobud)13.06.2022 14:18:19
Rottkr 1,0013.06.2022 06:50:36

Karakterer (24933)