122 053
74 383
187 052
603 933

NK 641 x1-x2-y. POSTFRISK **

Annonse nr: 4009770

POSTFRISK**

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet11.06.2022 19:55:54
Sluttet08.07.2022 20:00:00
Solgt forkr 33,00
33

Annonse vist16 ganger
NK 641 x1-x2-y. POSTFRISK **
Annonse nr: 4009770
Høyeste Budgiver Kalix (12689)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 33,0008.07.2022 18:15:39
jor5781kr 30,00 (Autobud)03.07.2022 17:38:10
Kalixkr 29,0003.07.2022 17:38:10
jor5781kr 21,0016.06.2022 02:27:23
Kalixkr 20,00 (Autobud)16.06.2022 02:27:23
Kalixkr 9,0015.06.2022 21:56:36
Rottkr 8,00 (Autobud)15.06.2022 21:56:36
Rottkr 1,0013.06.2022 06:55:08

Karakterer (24811)