124 007
77 026
193 250
621 003

NK 619 x1a-x1b-x2-y-z. POSTFRISK **

Annonse nr: 4009768

POSTFRISK**

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet11.06.2022 19:48:05
Sluttet08.07.2022 20:00:00
Solgt forkr 65,00
65

Annonse vist34 ganger
Annonse nr: 4009768
Høyeste Budgiver 1010senra (88)  Se budgivers karakterbok
1010senrakr 65,00 (Autobud)03.07.2022 21:54:24
jor5781kr 65,0003.07.2022 21:54:24
1010senrakr 55,0001.07.2022 00:04:18
KSKkr 50,00 (Autobud)01.07.2022 00:03:54
1010senrakr 50,0001.07.2022 00:03:54
KSKkr 38,00 (Autobud)25.06.2022 10:19:34
jor5781kr 35,0025.06.2022 10:19:34
KSKkr 28,00 (Autobud)25.06.2022 10:18:14
jor5781kr 25,0025.06.2022 10:18:14
KSKkr 11,0022.06.2022 22:05:59
jor5781kr 10,00 (Autobud)22.06.2022 22:05:59
jor5781kr 1,0016.06.2022 02:26:52

Karakterer (24872)