125 616
75 645
191 589
616 576

TYSKE RIKET TJENESTE 52-56 (615)

Annonse nr: 4005388

SE BILDE .

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Denne inkluderer også alle fastpris objekter du har kjøpt hele uken før. På auksjonsobjektene viser jeg originale bilder. På fastpris objektene viser jeg eksempelbilder der jeg har flere like eksemplarer. Jeg leverer kun rundstemplede merker i normal kvalitet uten bølgestempler. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 38,00
38
Startet17.07.2022 22:22:41
Sluttet24.07.2022 22:22:41
Solgt forkr 38,00
38

Annonse nr: 4005388
Høyeste Budgiver muskatt (112)  Se budgivers karakterbok
muskattkr 38,0023.07.2022 16:32:57
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (11691)