125 619
75 556
191 107
615 412

AFA : 1185. " Det Europeiske mindesmerkeår." (1975)**

Annonse nr: 4005004
1975
1975

Monaco.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
5
Annonse vist30 ganger
Referanse nr/#532a

Karakterer (5014)