135 633
89 974
27 775
93 482

NK: 1966-69 - BL48 - Norske biler **

Annonse nr: 4002370

Postfriskt minark. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse av merkene.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
50
Startet06.06.2022 21:35:00
Sluttet16.06.2022 20:09:00
Solgt forkr 51,00
51

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4002370
Høyeste Budgiver tore8500 (231)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 51,0016.06.2022 17:56:16
jor5781kr 50,0016.06.2022 01:54:04
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)